امنیت در پرفکت مانی چگونه است؟

همه روش های پرداخت در جهان همیشه از مهمترین هدف های کلاهبرداران و هکرهای اینترنتی هستند. اما، پرفکت مانی به خاطر استفاده کمتر و ناشناخته بودن نسبت به شیوه‌های دیگری نظیر پی‌پال یا اسکریل چندان مورد توجه هکرها قرار نمی‌گیرد. پرفکت مانی از سه روش برای افزایش امنیت حساب‌های کاربران و تراکنش‌های آنها استفاده می‌کند. این سه روش عبارتند از:

 • بررسی آی‌پی (IP) کاربران
 • احراز هویت پیامکی کاربران
 • کارت کد

شیوه اول: بررسی آی‌پی (IP) کاربران

در هنگام ثبت نام در سامانه پرفکت مانی، آی‌پی کاربر به صورت خودکار ذخیره می‌شود. در دفعات بعدی که کاربر خواست به حساب خود وارد شود، باید از همان آی‌پی اقدام کند. در صورت یکسان نبودن آی‌پی، کاربر باید یک کد مشخص که برایش تعیین شده را وارد کند.

 

شیوه دوم: احراز هویت پیامکی

در صورت فعال کردن این قابلیت ، با هر بار وارد کردن نام کاربری و گذر واژه برای ورود به وب‌سایت پرفکت مانی، یک کد ویژه به موبایل شما ارسال می‌شود. این کد ویژه نقش رمز یک بار مصرف را دارد.

 

شیوه سوم: کد کارت (CodeCard)

در این شیوه، یک کارت با تصویر گرافیکی از طریق ایمیل برای کاربر ارسال می‌شود. بر روی این کارت چندین کد وجود دارد. کاربر برای انجام هر تراکنش یابد یکی از این کدها را وارد کند.این شیوه ساده یکی از روش‌های موثر تایید تراکنش است. بسیاری از موسسات بزرگ مالی دنیا نیز از این روش استفاده می‌کنند.

 

دسترسی به حساب پرفکت مانی

کاربران برای دسترسی به حساب خود می‌توانند از طریق وب‌سایت و نیز اپلیکیشن گوشی اقدام کنند. این اپلیکیشن در دو نسخه اندروید و نیز iOS‌ در دسترس قرار دارد. کاربران می‌توانند از طریق اپلیکیشن گوشی به خدمات زیر دسترسی داشته باشند:

 

 1. ایجاد / ورود به حساب کاربری اپلیکیشن پرفکت مانی
 2. پرداخت
 3. تبدیل ارز
 4. مرورسریع تاریخ معامله
 5. واریز و برداشت پول از سیستم
 6. فعال سازی / خرید الکترونیکی با استفاده از کوپن پرفکت مانی
 7. اضافه کردن حساب های جدید
 8. درخواست نمودن بلیط های پشتیبانی

 

 

 

میتوان گفت سیستم مالی پرفکت مانی می تواند برای بیزنس های اینترنتی بیشترین کاربرد را داشته باشد و در همین راستا، سیاست های زیادی برای کاربردی کردن هر چه بیشتر پرفکت مانی برای کسب و کارها تعبیه شده است.

بسیاری از تحلیلگران که سیستم مالی پرفکت مانی را بررسی کردند، بر این باورند که این سیستم علاوه بر راحتی در استفاده برای مشتریان، از لایه های امنیتی زیادی برخوردار است. پرفکت مانی از ابزارهای مدرن و آخرین تکنولوژی های موجود در توسعه پلتفرم های مالی استفاده میکند.به همین دلیل میتوان گفت استفاده از پرفکت مانی میتواند با کمترین ریسک ممکن انجام شود.

 

علاوه بر این موضوع، هر استفاده کننده از سیستم پرفکت مانی می تواند سیستم امنیتی مجزا و انحصاری خود را تنظیم و پیاده کند که این قابلیت شخصی به امنیت بیشتر آن کمک بزرگی میکند.

 

احراز هویت پرفکت مانی

پرفکت مانی از ابزار جالبی برای احراز هویت خود استفاده میکند. این ساختار مانند یک چشم مصنوعی عمل میکند به این صورت که نمیتواند چهره یا اطلاعات کاربران را فاش کند اما در عین حال این قابلیت را دارد تا اطلاعات و کامپیوتری که کاربر با ان وارد شده را تایید و شناسایی کند.

 

برای مثال اگر کاربر با آی پی ناشناخته یا ثبت نشده ای قصد ورود به سیستم را داشته باشد، سیستم اجازه ورود به او را نمیدهد بعد از چک کردن ایمیل و فرستادن ایمیل شناسایی و اطمینان از حقیقی بودن شخص، اجازه صادر خواهد شد. ابزارهای دیگری مانند ۲FA و ارسال کدکارت به ایمیل نیز از سری اقداماتی است که برای بالا بردن اطمینان و امنیت در پرفکت مانی استفاده می شود.

مجموعه تراپی با هدف ارائه خدمات ارزی در سطح عالی، ارائه دهنده انواع کارت شارژهای ۲ دلاری، ۵ دلاری تا ۱۰۰ دلاری می باشد. کارت شارژ پرفکت مانی خریداری شده شامل یک شماره، کد فعال سازی، مقدار مورد نظر شما و تاریخ ایجاد بر روی آن می باشد. برای خرید هر کدام از این کارت ها، از طریق این  لینک  می توانید نسبت به خرید آن اقدام فرمائید.