خرید تور ارمنستان ارزان

ارامنه از زمان قدیم در جنوب منطقه قفقاز ساکن هستند. مردم ارمنی از نظر فرهنگی شباهت‌های زیادی با ایرانیان دارند و این برگرفته از تاریخ این دو کشور است. در واقع ارمنستان، مدت‌های زیادی در برهه های مختلف تاریخی جزئی از کشور ایران بوده و فرهنگ آن از ایران تأثیر زیادی پذیرفته است.

تور ارمنستان شما را به کشور ارمنستان میبرد کشوری که  به عنوان یکی از کشورهای همسایه شمال ایران به دلیل داشتن جنگل های سرسبز، دریاچه های زیبا و دشت های پهناور به همراه اماکن تاریخی از جمله  کلیساهای گوناگون، موزه های استثنایی و هنرهای مدرن، همواره یکی از اهداف گردشگران ایرانی به شمار می رود.

بقیه مطلب در ادامه مطلب

 

 

اتوبوس ۲۵ نفره تختخوابشو

همراه با تور لیدر مجرب فارسی زبان

بیمه گروهی

هتل ددد                 ۶۵۰ هزار تومان

هتل شیراک          ۶۹۰

هتل نایری             ۶۹۰

هتل آرارات            ۷۹۰

هتل متروپل           ۷۵۰

هتل آکواتک          ۷۵۰

هتل تورا پالاس    ۷۹۰

 

اکثریت قریب به اتفاق جمعیت مردم ارمنستان را نژاد ارمنی تشکیل می‌دهد. این نژاد علاقه خاصی به موسیقی و آواز دارد. در حقیقت موسیقی ارمنی ریشه در چند هزار سال پیش دارد. بر روی تخته سنگ‌های مختلف، تصاویری از زمان باستان وجود دارد که به وضوح نشان دهنده مناظر رقص و آئین‌های خاص همراه با  آواز می‌باشند. آواز و موسیقی، حتی در مراسم دعا و آمادگی برای جنگ در ارمنستان رواج داشت.

 

در تور ارمنستان میتوانید از جاهای دیدنی ارمنستان بازدید کنید و اگر از گشتهای ویژه استفاده کنید بسیار بصرفه تر خواهد بود،برخی از این جاهای دیدنی شامل:

 1. میدان جمهوری ایروان
 2. موزه ماتناداران
 3. پارک پیروزی ارمنستان
 4. تالار ملی اپرای ارمنستان
 5. شهر جرموک
 6. پارک عشاق ایروان
 7. باغ وحش ایروان ارمنستان
 8. دره گل ها
 9. دریاچه سوان
 10. شهر آشتاراک
 11. شهر دیلیجان
 12. صومعه تاتو
 13. صومعه خور ویراپ
 14. صومعه گغارد
 15. کلیسای جامع اچمیادزین
 16. گاسگاد یا هزارپله ارمنستان
 17. معبد گارنی در ارمنستان
 18. مرکز خرید دالما گاردن
 19. مرکز خرید تاشیر
 20. مرکز خرید اسکادا
 21. گالری هنری دالان
 22. مرکز خرید ورنیساج

 

در حیات وحش ارمنستان، گونه های کمیاب برخی از پرندگان مانند قو، عقاب و باز را می توان پیدا کرد. بطور کلی در اروپا حدود ۵۵۰ گونه متنوع از پرندگان زیست می کنند که تقریبا ۳۵۰ گونه از آنها را می توان در ارمنستان دید. همچنین مشهورترین گونه های قزل آلا و سالمون به نام «ایشخان» در این کشور و در دریاچه سوان زندگی می کنند. پیاده روی و قدم زدن در روستاهای سرسبز ارمنستان یکی از تفریحات لذت بخش در این کشور است. اسب سواری در کوه آتشفشان آراگات یکی دیگر از تفریحاتی است که باید هنگام سفر به ارمنستان آن را تجربه کنید.

 

 

 

اگر میخواهید یک مسافرت خارج از کشور داشته باشید که هم امنیت شما حفظ شود و هم قیمت فوق العاده مناسب داشته باشد به شما پیشنهاد میکنم که تور ارمنستان را تجربه کنید.

فقط مسله ای که بعد از گرفتن این تصمیم خواهید داشت ، انتخاب یک آژانس هواپیمایی معتبر میباشد که با داشتن مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و داشتن سابقه و تجربه زیاد در زمینه اجرای تور ارمنستان بتواند سفری امن ،راحت و کامل را برای شما اجرا کند.

 

آژانس فارا گشت کوروش کبیر مجری اصلی تور ارمنستان در ایران میباشد که با داشتن مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری ، چندین سال است که با بالاترین رضایت مسافرین در حال اجرای این تور میباشد.